Общий вид на здания завода адсорбентов
Общий вид на здания завода адсорбентов

Про наше підприємство

ТОВ "Світловодський завод адсорбентів" є одним з провідних промислових підприємств в Україні з випуску адсорбентних речовин на основі палигорськітових глин.

Головне завдання та ціль діяльності заводу - це виробництво високоякісних адсорбентів на основі палигорськіту, який є дуже близьким аналогом атапульгіту й посідає такі ж корисні властивості, але при цьому набагато дешевше в розробці, збагаченні та використанні.

Історія підприємства починається в 1996 році, коли за наказом Міністерства енергетики спільно з Академією Наук України було спроектовано та збудовано комплекс з виробництва адсорбентів. Тепер це високотехнологічне підприємство, що динамічно розвивається.

Світловодський завод адсорбентів має у своєму розпорядженні значні виробничі потужності і здатний здійснювати регулярні поставки великих партій своєї продукції.

Завод працює стабільно, постійно нарощує обсяги випуску. Ведеться цілеспрямована робота з розширення спектру продукції, що випускається, постійних зусиль докладають для збереження та підвищення якості, а також зниження собівартості.

Усю продукцію заводу сертифіковано у відповідності до вимог державних стандартів України та технічних умов.

Valid XHTML 1.0 Strict Правильний CSS! Хостинг MiroHost.net