Адсорбентні матеріали

Адсорбент "ВИНОСОРБ"

"ВИНОСОРБ" являє собою екологічно чистий адсорбент на основі палигорськіту ("аналог" атапульгіту), призначений для використання у виноробній та харчовій галузях промисловості для освітлення виноматеріалів, соків та інших напоїв, а також недопущення вторинного змутніння.

Палигорськіт для очищення рослинних олій

Продукт являє собою екологічно чистий адсорбент на основі палигорськіту ("аналог" атапульгіту) марок "ПК-порошок", ПК-1 и ПК-2 та призначений для очищення рослинних олій у олійно-жировому виробництві на різних стадіях рафінації (очищення).

Палигорськіт для очищення мінеральних олив

Продукт являє собою екологічно чистий адсорбент на основі палигорськітових глин (Палигорськіт-крихта,"аналог" атапульгіту) марок ПК-1, ПК-2 та ПК-5, призначений для регенерації та очищення мінеральних олив і мастил, а також для очищення інших енергетичних і технічних мастил, очищення парафінів.

Палигорськіт - Гігієнічний наповнювач

Продукт являє собою екологічно чистий адсорбент на основі палигорськітових глин (Палигорськіт-крихта,"аналог" атапульгіту) марок ПК-1, ПК-2 та ПК-5 й використовується як гігієнічний наповнювач для догляду за домашніми тваринами.

Valid XHTML 1.0 Strict Правильний CSS! Хостинг MiroHost.net